Ogłoszenie

Forum tymczasowo działa w nieoficjalnym, niestabilnym stanie testowym;)

#1 2011-07-22 15:36:53

Tomek Parat

Administrator

1210704
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 15
Punktów :   
Stopień IDA/CMAS: *

Rejestracja

Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą zawartość forum oraz mogą pisać posty. Niezarejestrowani goście mają dostęp tylko do tego tematu - "Rejestracja".

Zarejestrować się można samodzielnie poprzez link "Rejestracja" w górnym menu (http://delfin.pun.pl/register.php).

Na formularzu należy podać:

- nazwę konta - login (można wpisać imię i nazwisko - łatwiej będzie innym rozpoznać, kto zacz)
- kod potwierdzający - należy dokładnie przepisać kolorowe litery w pole "kod rejestracyjny" (wielkość znaków ma znaczenie). Kod ten forum potrzebuje, żeby wiedzieć, że to żywy człowiek zakłada konto, a nie jakiś automat.
- swój adres email (ważne jest poprawne podanie adresu, bo na niego przyjdzie hasło do zakładanego konta)
- "opcje lokalizacji" oraz "Twoje prywatne opcje" można zostawić tak jak są domyślnie, albo zmienić wg uznania.

Po poprawnym wysłaniu formularza na podany adres email przyjdzie wiadomość z wygenerowanym przez forum hasłem do zarejestrowanego konta. Pierwsze logowanie (link "Logowanie" w górnym menu, link do logowania jest także podany w emailu z hasłem) na forum musi być za pomocą tego hasła, po zalogowaniu można je sobie zmienić na własne ulubione hasło (w górnym menu klikamy "Profil" -> klikamy "Główne" w lewym menu profilu-> klikamy "Zmień hasło" w pierwszej ramce, pod polem "Login").
W ustawieniach profilu (w lewym menu) mamy "Dodatkowe pola" - dodałem tam pola na stopnie CMAS/IDA i/lub inne stopnie - można sobie to uzupełnić.
W danych profilu jest oczywiście o wiele więcej danych możliwych do uzupełnienia, ale to polecam już indywidualnej eksploracji:)

Jeżeli ktoś będzie miał problem z zarejestrowaniem, pytania - proszę pisać tutaj (klikamy "Odpowiedz" poniżej ostatniego postu w tym temacie )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsd.pun.pl www.acvstppbf.pun.pl www.weldenvarden.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.vintage-cup.pun.pl